8.07.2013

Pokój dziecięcy

 
 
Pokoje dziecięce są miejscem w którym warto puścić wodze wyobraźni i spełnić swoje marzenia dekoratorskie. Pomieszczenie powinno być przede wszystkim jasne oraz w miarę wielofunkcyjne, takie, które będzie rosło razem z dzieckiem. Kilka naszych ulubionych pokoi zamieściłyśmy poniżej. Dominują w nich oczywiście białe ściany, jasne podłogi oraz dużo mocnych, kolorowych dodatków. Wspaniałym pomysłem w pokoju dla dzieci jest także ściana do pisania kredą (więcej na ten temat tutaj) oraz charakterystyczne półki z książkami zwróconymi do przodu (post tutaj). 
 
 
 
 


W poście znalazły się również: zawieszka nad łóżeczko cloud mobile grey, którą łatwo można uszyć też samemu w domu lub zrob z maskotek (jak tutaj), czy papieru (jak tutaj czy tutaj), the zoo keeper plakat, (więcej plakatów tutaj), a także pluszaki robione ręcznie przez Furze Chan z Hong Kongu (pomysłów na zrobienie własnych maskotek można szukać tutaj, tutaj oraz tutaj).

  

2 komentarze:

  1. Bardzo ładnie zaaranżowany pokój dziecięcy. Jak innym się wydaje, to wcale nie jest łatwa sztuka https://achdzieciaki.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Pokój wygląda bardzo imponująco. Jestem pod wrażeniem https://modino.pl/figurki

    OdpowiedzUsuń